Аделина Тахири ја отвори бикини-сезоната: Пејачката фаќа тен на плажа во Дубаи

Албанската пејачка Аделина Тахири Марков ја отвори сезоната за бикини...

Заедно со нејзиниот син престојуваат во Дубаи, а пејачката ја користи секоја прилика да ужива во убавото време.

Се пофали и со тенот кој го добила, фотографирајќи ги градите во преден план.

Друштво на пејачката и прави синот Јон, а на фотографиите објавени на Инстаграм недостасува нејзиниот сопруг Серјожа Марков.

Фото: Инстаграм