Благословен ден за баба Неда Украден: Трите внуци слават роденден, нема успех поголем од оваа среќа (ФОТО)

Пејачката Неда Украден е доста активна на социјалните мрежи, па освен што ги најавува своите настапи, таа споделува и разни семејни моменти.

Така овој пат објави фотографија со своите внуци и им ги честиташе родендените:

„ДЕНЕСКА Е УБАВ ДЕН, СРЕЌЕН ДЕН, УБАВ ДЕН..

Бабините ангели, убавици, принцези, АЛЕКСАНДРА и НЕДА денес го слават својот 11-ти роденден, а мојот внук, шмекер, ДУШАН полни 9 години.

Нема успех, нема поголема радост од среќата што ќерка ми Јеца и зетот Пеца на овој денешен ден ми ги подарија овие овие прекрасни деца. 

Се гордеам со вас драги мои ангели и посакувам вашите животи да бидат исполнети со радост, здравје, љубов, успех.

Ве сака баба Неда“View this post on Instagram

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden)