Цела естрада на свадба кај Миро: Елегантна невеста и необична веселба во Штип (ФОТО)

Поранешниот ТВ водител на естрадниот магазин „Бекстејџ“, а денес водител на Г- Карпет, Миро Кацаров викендов направи свадбена веселба со својата избраничка Ивана

На свадбата која беше налик забава и се одржа во дискотека во родниот град на Миро, Штип.

Миле Кузмановски, Слаткаристика, Ивона Јо, Бока Конга се само дел од музичарите кои ја кренаа атмосферата на едно повисоко ниво.

Невестата беше елегантна во блескав сирена фустан со длабоко деколте, додека младоженецот избра црнобел костум.