Часовник на неделата: Calvin Klein Even - автентичност, софиситицираност и елеганција

Овој мистериозен часовник  ја црпи својата инспирација од најразлични текстури и природни бои. 

Комбинацијата од модерен, минималистички дизајн со меш ремче, дава доза на софистицираност и елеганција. Овој моден додаток е „must have“ парче, кое совршено се вклопува со деловните и елегантните стајлинзи.

Часовникот CALVIN KLEIN  Even e достапен во повеќе комбинации.  

 *кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовниците може да се најдат во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Останати предлози:

-Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN Offsite - бунтовен и смел исто како и таа што го носи

-Часовник на неделата: Calvin Klein Mesmerize хипнотизира и носи софистицираност на вашиот стил

-Часовник на неделата: Силен и живописен, секси и бестрашен - CALVIN KLEIN CLEA

-Часовник на неделата: Силен и живописен, секси и бестрашен - CALVIN KLEIN CLEAR

-Часовник на неделата: Назад кон класиката со Tissot Tradition

-Часовник на неделата: Исклучително нежниот и женствен CALVIN KLEIN Lady

-Часовник на неделата: TISSOT LADY HEART одраз на женствен шарм

ПР објава