Часовник на неделата: CALVIN KLEIN Offsite - бунтовен и смел исто како и таа што го носи

Збогум на симетријата, бунтовен пресврт кој е смел исто како и тој што го носи.

Овој часовник е вистинско statement парче што ќе направи секоја дама да се чувствува посебно носејќи го.

CALVIN KLEIN Offsite е вистинска уметност која заслужува да биде на вашата рака и е вистинскиот избор за сите ентузијасти, авантуристи и смели девојки и жени.

Часовникот CALVIN KLEIN Offsite го краси мрежеста нараквицата со прилагодливи линкови. Дајл со минималистички приказ на времето. Овој часовник, освен сребрен е достапен и со златна и црна PVD позлата.


Овој и уште многу други часовници со највисок квалитет и со одлични дизајни, создадени имајќи ги предвид потребите на модерната жена, ќе најдете во продавниците на Божиновски  - нашиот главен избор на врвни понуди за жени од светот на мерењето на времето, а истите можете да ги најдете и на нивната веб страна.

Погледнете го Tissot T-Wave - создаден имајќи ги предвид потребите на модерната жена, доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена или пак Calvin Klein Assertive - уметност на рака и Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур, но и  Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури.