Часовник на неделата: Calvin Klein Assertive - уметност на рака

Никогаш не било полесно да се направи уметноста пренослива.

Новиот Calvin Klein Assertive е вистинска уметност која заслужува да биде на вашата рака.

Овој часовник е вистинскиот избор за сите ентузијасти, авантуристи, вљубеници во уметноста и уметнички души. 

Неговиот изглед е толку оригинален што ќе направи да бидете единствени и уникатни, приметени од секого.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот е достапен во повеќе комбинации, а ќе го пронајдете вопродавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.

Доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена или Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур, но и  Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури.