Часовник на неделата: TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур

Женственост, сензуалност, гламур!

Tissot Lovely Square или почит кон малите дамски часовници од 60-тите години.

Со квадратна форма и деликатни димензии од 2X2 cm и сатенски исполиран финиш кој блеска, овој часовникот е достапен во седум различни комбинации.


За жени кои се заљубени во безвременскиот гламур. 

Часовникот ќе го пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна по одлична цена.

Доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед.