Часовник на неделата: Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури

Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури

Tissot PR 100 Sport Chic е совршен придружник на сите ваши авантури!

Спортски часовник, но сепак елегантен и женствен.Tissot PR 100 Sport Chic е must –have за сите пригоди.

Овој часовник е вистинско statement парче што ќе направи секоја дама да се чувствува посебно носејќи го.
Самиот модел не прави никакви ограничувања кога се во прашање модните избори и може да се носи во секоја прилика и со секоја модна комбинација.


*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот е достапен во 6 различни комбинации, а ќе го пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.

Доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур