Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција

Суптилниот Calvin Klein Rise е совршена безвременска инвестиција на секоја дама.

Ќе се вљубите во неговиот едноставен дизајн и нежност. 

А секоја дама заслужува еден ваков безвременски додаток на нејзината рака.


Инспириран од безвременската убавина на недопрените природни предели, часовникот CK Rise е суптилен додаток за вашата елегантна облека.


*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот е достапен во повеќе комбинации, а ќе го пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.

Доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур, но и  Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури.