Часовник на неделата: Исклучително нежниот и женствен CALVIN KLEIN Lady

Овој нежен часовник воодушевува со својот уникатен дизајн и сјајност.

Часовникот CALVIN KLEIN Lady прикажува исклучително женствена и префинета силуета, спојувајќи нерѓосувачки челик и розева PVD позлата.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Едноставност, нежност и елеганција се одлики кои многумина жени ги бараат во часовникот од нивните соништа, а со Calvin Klein – Lady ќе постигнете три во едно.

Нежен и едноставен, а сепак доволно впечатлив. 

Часовникот ќе го пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна по одлична цена.

Доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена или пак Calvin Klein Assertive - уметност на рака и Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур, но и  Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури.