Часовник на неделата: Calvin Klein Mesmerize хипнотизира и носи софистицираност на вашиот стил

Деликатен. Женствен. Овој Calvin Klein Mesmerize хипнотизира.

Со класичен стил кој одговара на рафинираниот дизајн, овој часовник од не'рѓосувачки челик или розева PVD позлата доаѓа во комбинација со сребрен или црн дајл.Тенкото куќиште е збогатено со Сваровски кристали кои се вградени во нараквицата, додавајќи луксузен допир на зглобот на тој што го носи.

Лесен и удобен,Calvin Klein Mesmerize  хипнотизира и носи софистицираност на вашиот стил.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Овој и уште многу други часовници со највисок квалитет и со одлични дизајни, создадени имајќи ги предвид потребите на модерната жена, ќе најдете во продавниците на Божиновски  - нашиот главен избор на врвни понуди за жени од светот на мерењето на времето, а истите можете да ги најдете и на нивната веб страна.

Погледнете го Tissot T-Wave - создаден имајќи ги предвид потребите на модерната жена, доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена или пак Calvin Klein Assertive - уметност на рака и Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур, но и  Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури.