Часовник на неделата: Луксуз, квалитет и класика - TISSOT PR 100 SPORT CHIC

Tissot PR 100 е класичен часовник наменет да се носи често и за секоја пригода. Се одликува со едноставното и елегантно лице по кое е сакана колекцијата, со обликувана естетика која симболизира луксуз, квалитет и класичен стил.

Овој модел на часовник е достапен во три бои. Бакарен, сребро со злато и Златен.

Часовниците може да се најдат во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Доколку сте љубител на часовник кој е беспрекорен во деталите, погледнете го Tissot Couturier или пак Calvin Klein Rise - кој е суптилен додаток за безвременска елеганција

Останати предлози:

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN Offsite - бунтовен и смел исто како и таа што го носи

-Часовник на неделата: Calvin Klein Mesmerize хипнотизира и носи софистицираност на вашиот стил

-Часовник на неделата: Силен и живописен, секси и бестрашен - CALVIN KLEIN CLEAR

-Часовник на неделата: Назад кон класиката со Tissot Tradition

-Часовник на неделата: Исклучително нежниот и женствен CALVIN KLEIN Lady

-Часовник на неделата: TISSOT LADY HEART одраз на женствен шарм

ПР објава