Часовник на неделата: TISSOT EVERYTIME - повеќе од часовник

Моќ и енергија на рака - TISSOT EVERYTIME е и повеќе од часовник

Tissot часовникот со сафирно стакло, отпорно на гребнатини, е нашиот нов омилен часовник кој заслужува да ја краси секоја женска рака.

Во интензивна бордо боја, покрај функционално парче, часовникот игра и улога на накит.


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


Часовникот може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Останати предлози:

Часовник на неделата: TISSOT CLASSIC DREAM, модерен часовник со безвременски дизајн

 Часовник на неделата: TISSOT LE LOCLE - безвременска класика

Часовник на неделата: Задолжително парче за есенва-TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY


Часовник на неделата: Tissot PRX за дами кои уживаат во префинетост