Часовник на неделата: Tissot PRX за дами кои уживаат во префинетост

За силен впечаток и изглед кој зрачи со стил, прецизност и елеганција. 

TISSOT PRX е унисекс часовник за личности кои се сигурни во себе, кои сакаат да покажат доминација, моќ и префинетост.


*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Останати предлози:

- Часовник на неделата: Calvin Klein BODY - за жени кои знаат што сакаат

- Часовник на неделата: Calvin Klein SPELLBOUND - само за смели дами со стил

- Часовник на неделата: Calvin Klein M BELT - бело кожено ремче за нежен изглед

- Часовник на неделата: Calvin Klein AUTHENTIC - за препознатлив стил, егеганција и убавина

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN ENDLESS - Одберете женственост

- Часовник на неделата: Calvin Klein Minimal за совршени минималистички комбинации

- Часовник на неделата: CK CLASS, класична елеганција на 40% попуст


ПР објава