Часовник на неделата: Calvin Klein M BELT - бело кожено ремче за нежен изглед

Оваа недела го избираме Calvin Klein M BELT - малечок часовник со бело кожено ремче кое ќе ви овозможи нежен, но тренди изглед.

Моментално може да биде ваш по намалена цена за 40%, односно чини 10.320 денари.


*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Останати предлози:

- Часовник на неделата: Calvin Klein AUTHENTIC - за препознатлив стил, егеганција и убавина

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN ENDLESS - Одберете женственост

- Часовник на неделата: Calvin Klein Minimal за совршени минималистички комбинации

- Часовник на неделата: CK CLASS, класична елеганција на 40% попуст

- Часовник на неделата: Calvin Klеin Authentic за безвременски минимализам

- Часовник на неделата: CK LADY- за секоја софистицирана дама

-Часовник на неделата: CK WAVY- елегантен и нежен златен часовник на попуст

-Часовник на неделата: Tissot Lovely- малечок дамски часовник во боја

-Часовник на неделата: CK SUPREME - квалитет и класика

-Часовник на неделата: SWATCH SKINGOLDENBLINK - класика која никогаш не излегува од мода

-Часовник на неделата: Calvin Klein OFFSITE - и часовник и алка

- Часовник на неделата: Ck Glam - гламурозен моден додаток кој мора да го имате

-Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - едноставна елеганција за секоја пригода

- Часовник на неделата: Доволно цврст за спортскиот терен, доволно елегантен за свечен настан - Tissot PR 100 Sport Chic

-Часовник на неделата: The Tissot T-My Lady - совршен додаток за секој стил

- Часовник на неделата: Прецизност, луксуз и традиција со TISSOT CHEMIN DES TOURELLES

- Часовник на неделата: Carson - часовник кој буквално никогаш не излегува од мода

- Часовник на неделата: Tissot Bella Ora - моден додаток што мора да го имате оваа пролет

- Часовник на неделата: TISSOT CARSON PREMIUM LADY MOONPHASE- комбинација на едноставност и елеганција

-Часовник на неделата: Tissot PR100 Chic- одличен часовник за секој ден

-Часовник на неделата: Класичен но модерен, CARSON PREMIUM LADY MOONPHASE

- Часовник на неделата: Tissot PR100 Sport Chic-за секоја пригода

-Часовник на неделата: Безвременската љубов со Tissot Bellisima

- Часовник на неделата: Tissot PORTO за безвременска елеганција

- Часовник на неделата: T- My Lady - совршенство на рака

-Часовник на неделата: Tissot Odaci-T - дизајниран за смели жени кои се подготвени да остават свој белег

-Часовник на неделата: Tissot Bellisima - совршен избор за секоја дама

-Часовник на неделата: Класичен стил и грациозниот дизајн

-Часовник на неделата: Совршена комбинација помеѓу часовник и елегантно парче накит


*ПР објава