Часовник на неделата: Tissot Bellisima - совршен избор за секоја дама

Деликатната Bellissima е дизајнирана да се носи за магични моменти и специјални прилики кога треба да заблескате. Со своите романтични и нежни детали, овој часовник е совршен избор за секоја дама.


*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.

Ви предлагаме да погледнете и некои од другите наши предлози за часовници од палетата на Божиновски:

-Часовник на неделата: Класичен стил и грациозниот дизајн-Часовник на неделата: Совршена комбинација помеѓу часовник и елегантно парче накит

-Часовник на неделата: Calvin Klein Impetuous - совршенство на рака

-Часовник на неделата: Суштински, воодушевувачки - CALVIN KLEIN Full Moon

Часовник на неделата: Mycalvins - совршен сет од часовник и накит за смели жени

Часовник на неделата: Calvin Klein Cheers за софистициран изглед

-Часовник на неделата: Tissot Flamingo режира совршена женственост

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN Offsite - бунтовен и смел исто како и таа што го носи

-Часовник на неделата: Calvin Klein Mesmerize хипнотизира и носи софистицираност на вашиот стил

-Часовник на неделата: Силен и живописен, секси и бестрашен - CALVIN KLEIN CLEA

-Часовник на неделата: Назад кон класиката со Tissot Tradition

-Часовник на неделата: Исклучително нежниот и женствен CALVIN KLEIN Lady

-Часовник на неделата: TISSOT LADY HEART одраз на женствен шарм


*ПР објава