Часовник на неделата: Calvin Klein AUTHENTIC - за препознатлив стил, егеганција и убавина

Чаосвникот Calvin Klein AUTHENTIC го има сè она што барате во едно вакво парче накит

Класика за жени со препознатлив стил, кои ќе можат да го носат овој часовник во секоја пригода.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Останати предлози:

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN ENDLESS - Одберете женственост

- Часовник на неделата: Calvin Klein Minimal за совршени минималистички комбинации

- Часовник на неделата: CK CLASS, класична елеганција на 40% попуст

- Часовник на неделата: Calvin Klеin Authentic за безвременски минимализам

- Часовник на неделата: CK LADY- за секоја софистицирана дама

-Часовник на неделата: CK WAVY- елегантен и нежен златен часовник на попуст

-Часовник на неделата: Tissot Lovely- малечок дамски часовник во боја

-Часовник на неделата: CK SUPREME - квалитет и класика

-Часовник на неделата: SWATCH SKINGOLDENBLINK - класика која никогаш не излегува од мода

-Часовник на неделата: Calvin Klein OFFSITE - и часовник и алка

- Часовник на неделата: Ck Glam - гламурозен моден додаток кој мора да го имате

-Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - едноставна елеганција за секоја пригода

- Часовник на неделата: Доволно цврст за спортскиот терен, доволно елегантен за свечен настан - Tissot PR 100 Sport Chic

-Часовник на неделата: The Tissot T-My Lady - совршен додаток за секој стил

- Часовник на неделата: Прецизност, луксуз и традиција со TISSOT CHEMIN DES TOURELLES

- Часовник на неделата: Carson - часовник кој буквално никогаш не излегува од мода

- Часовник на неделата: Tissot Bella Ora - моден додаток што мора да го имате оваа пролет

- Часовник на неделата: TISSOT CARSON PREMIUM LADY MOONPHASE- комбинација на едноставност и елеганција

-Часовник на неделата: Tissot PR100 Chic- одличен часовник за секој ден

-Часовник на неделата: Класичен но модерен, CARSON PREMIUM LADY MOONPHASE

- Часовник на неделата: Tissot PR100 Sport Chic-за секоја пригода

-Часовник на неделата: Безвременската љубов со Tissot Bellisima

- Часовник на неделата: Tissot PORTO за безвременска елеганција

- Часовник на неделата: T- My Lady - совршенство на рака

-Часовник на неделата: Tissot Odaci-T - дизајниран за смели жени кои се подготвени да остават свој белег

-Часовник на неделата: Tissot Bellisima - совршен избор за секоја дама

-Часовник на неделата: Класичен стил и грациозниот дизајн

-Часовник на неделата: Совршена комбинација помеѓу часовник и елегантно парче накит


*ПР објава