Дневен хороскоп: Овој четврток прилив на пари за неколку знаци, три други да внимаваат на здравјето

ОВЕН

Ве чека конструктивен разговор со претпоставен за нов деловен проект. Вие сте многу задоволни од тоа како се развива вашата врската. Тоа не ве спречува да флертувате на страна. Здравјето е стабилно.

БИК

Вие сте доста самоуверени, вредни и оптимисти. На работа сте ја презеле улогата на лидер и уживате во доминација. Вие сте задоволни од врската. Вашите емоции се интензивни и страствени. Имате поголеми очекувања од врската. Се чувствувте добро.

БЛИЗНАЦИ

Ја прекинувате деловната соработка со странски соработници затоа што сте незадоволни од тоа како се одвивала истата. Врската успешно се развива иако партнерот има тајни кои успешно ги крие од вас. Кај мажите, можен проблем со урогениталниот тракт.

РАК

Ве чека нормален работен ден, во текот на кој ќе имате многу обврски, но истовремено ќе уживате во нив. Незадоволни сте од врската и сериозно размислувате да ја прекинете. Вашиот партнер не го забележува вашето незадоволство. Здравјето е стабилно.


Следна страна