Дневен хороскоп за вторник: Проблеми во љубовта за неколку знаци


Лав

Ве очекуваат проблеми во односот со пријателите. Емотивно сте задоволни. Фокусирни сте на саканата личност и се трудите што повеќе време да поминувате заедно.

Девица

Прекинувате некое пријателство. Се чувствувате осамено. Не сте расположени за да излезете од дома и да се дружите, па така самите сте одговорни за непромената во љубовниот статус.

Вага

Ве очекува кратко патување. Тотално сте незадоволни од односот со саканата личност. Имате впечаток дека партнерот е ладен и дека не го интересирате.

Шкорпија

Очаен ден. Не успевате да ги реализирате испланирате планови. Емотивно сте неуспешни. Планирате разговор со другата половина. Ве интересира дали другата страна воопшто сака да се подобри вашиот однос.


Претходна страна  Следна страна