Џастин Бибер ќе стане татко: Хајли го покажа трудничкиот стомак

Познатиот музичар Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли Бибер го очекуваат своето прво дете. Среќната вест ја открија на Инстаграм.

Тие објавија неколку заеднички фотографии на кои Хејли го покажа својот стомак. Многу пријатели и обожаватели им честитаа во коментарите.

 „Многу сум среќна за вас двајца. Честитки“, им напиша Донатела Версаче. Се огласи и Кајли Џенер. „Ве сакам“, им напиша таа, а покрај неа честитаа и нејзините сестри Кортни, Кендал и Ким. „Ќе бидеш неверојатна мајка. О, подгответе се. Многу сум возбудена за вас двајца“, напиша Криси Тајген.

Инаку, Џастин и Хејли се венчаа во 2018 година.

View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)