Едната облечена во базен, другата соблечена на улица: Лила и Наташа Беквалац позираат во бело

Две преубави дами, секогаш стилски облечени. И двете се јавни личности и постојано под будното око на јавноста. Ама затоа пак, секојдневно ни сервираат драматични фотки.

Водителката Лила Филиповска и српската пејачка Наташа Беквалац постојано се активни на Инстаграм. Во отсуство на настани, ставаат фотографии од нивното секојдневие и стилови. 

Лила во бел костим за капење или нешто слично на тоа, надополнето со транспарентна наметка, се фотографираше покрај градина, во некоја уличка.

И Наташа е во бело, но станува збор за фустан, и е во базен.