(ФОТО) Изгледаш како да не си родила: Александра Пријовиќ најпровокативна досега

По секси фотографијата во бикини, популарната српска пејачка Александра Пријовиќ објави фотографии на кои изгледа навистина провокативно, а поради нејзините атрибути, фановите на социјалните мрежи „полудеа“.

Александра се породи пред само четири месеци, а на неа не се забележува ни грам вишок. Пејачката покажа дека по раѓањето на синот Александар, е една од најзгодните на естрадата.

Рамен стомак и долги нозе се заштитен знак на згодната снаа на Лепа Брена, која ужива во Монако.

Коментарите под фотографиите се многубројни, а меѓу нив најмногу ги има оние каде сите заклучуваат дека Пријовиќ изгледа како да не ни родила бебе.