(ФОТО) Пријовиќ во бикини, сите го коментираат нејзиниот стомак

Српската пејачка Александра Пријовиќ која има многу обожаватели и кај нас, објави фотографија во бикини, четири месеци откако првпат стана мајка.

Снаата на Лепа Брена покажа дека е во топ-форма по породувањето во март.