(ФОТО) Како од светски моден магазин: Сара Мејс и Марија Ај Кју во сексапилно издание

Пејачките Сара Мејс и дуото „Ај Кју“ покрај тоа што се колеги се и многу добри пријатели. Имено по фотографиите на нивните социјални мрежи музичарите снимаат видео запис за нова песна.

За потребите на истиот двете пејачки ја покажаа својата сексапилност на свој начин.

Марија после „Макфестовското“ издание, повторно ги покажа своите бујни гради.

View this post on Instagram

A post shared by Maria Eye Cue (@mariaeyecue) on


Додека пак Сара Мејс во свој претпознатлив стил со особено интересна креација.