(ФОТО) Комплетна промена: Сузана Манчиќ после изолацијата воопшто не личи на себе


Водителката Сузана Манчиќ секогаш сака да изгледа привлечно и атрактивно, секогаш кога работата и го дозволува тоа.

Чести естетски третмани, разни фризури и стајлинзи што ги усогласува со стил. Но, очигледно нејзината нова трансформација сега наиде на критики во јавноста.

Сузана се обои малку потемна и ја завитка косата, а досега не практикувала таков стил.

„Промена“, напиша Манчиќ во описот на фотографијата, под која имаше безброј коментари од нејзини следбеници.

View this post on Instagram

P R O M E N A !!! Hvala mojoj Bubi

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial) on
„Како тетка си, променете го тоа веднаш“, „Не ви стои добро, вам плавуша добро ви одговара“, напишааа следбениците под фотографијата на Сузана.


Извор: blic.rs

Сузана Манчиќ: Имав проблеми со срцето поради препарати за слабеење