(ФОТО) Синди Крафорд и ќерката во бикини: Која од која посексапилна

Синди Крафорд и нејзината ќерка Каја Гербер уживаат во Мајами, а папараците успеаа да ги уловат.

Познатата убавица која е во предесет и третата година од својот живот воодушевува со својот изглед во бикини, дури и без фотошоп. Ќерката Каја многу личи на својата славна мајка и со својот изглед привлекува огромно внимание во јавноста.

Скоро сите модни критичари предвидуваат сјајна манекенска кариера за наследничката на Крафорд.