Лежерен луксуз: Овие тренерки се хит на сезоната (ФОТО)

Фото насловна: Инстаграм/levandineshop и freepik

Тренерка во комбинација со елегантно палто или високи потпетици? Сè е дозволено оваа пролет

Кога веќе сме принудени да поминуваме повеќе време дома, нека биде со стил, лудо и незаборавно - осмелете се да комбинирате тренерки со елегантно палто или чизми со високи потпетици или бајкерки.

Дуксери или спортски шорцеви во комбинација со високи потпетици? Некогаш најстрашното нешто што и се случи на модата, денес е брутално добар дует.

Еве ги нашите омилени ...

Фото: Инстаграм/leoniehanne

Фото: Инстаграм/emilisindlevФото: Инстаграм/streetstylestars


Фото: Инстаграм

Можеби ќе ве интересира:

Четири клучни трендови: Во овие комбинации ќе бидете најдобро облечена жена оваа пролет (ФОТО)