Лила со нова фризура: Оваа нијанса одлично ѝ стои

Тв водителката Лила Филиповска по околу една година, неодамна ја тргна периката и покажа како ѝ изгледа фризурата, по битката со ракот на дојка, а онаа првата со која ја видовме кога се појави за прв пат на „Саемот на венчавки“, сега ја стилизирала малку во поинаков стил.

Кратката коса одлично ѝ прилега, а нијансата која ја избрала, овој пат е посветла платинеста .


Жената лавица новите предизвици кои ѝ ги задава животот ги прифаќа со насмевка и раширени раце и со истите се изборува така како што ѝ доликува на една дама.ФОТО: Инстаграм