Цвеќе за „извини“ или романтичен гест на Немања Гудељ за Ананстасија среде Севиља

Анастасија Ражнатовиќ ужива во љубовта со сопругот Немања Гудеља, со кој живее во Севиља.

Пејачката не крие дека ужива во семејниот живот, а за да се посвети на сопругот и најблиските, Анастасија прилично се повлече од социјалните мрежи каде очигледно е помалку активна од порано.

Сега таа покажа како ужива во Севиља, а како што можеме да заклучиме, Немања се труди секој момент да и го направи убав на својата сопруга.

Ражнатовиќ овој пат позираше во ресторан, каде што доби романтично изненадување од Гудељ. Анастасија во раката држеше црвена роза, додека целата маса беше покриена со ливчиња во иста боја.


Братот на Анастасија, Вељко Ражнатовиќ неодамна откри дека ужива во среќата на својата сестра.

- Презадоволен сум од нејзиниот избор, нејзиниот сопруг е легенда и таму и е многу подобро отколку што би била со нас - изјави тогаш Вељко за Информер.

Фото: Инстаграм
Извор: Blic.rs

Цвеќе за „извини“или романтичен гест на Немања Гудљ за Ананстасија