Меган Маркл по три години, конечно го покажа лицето на пораснатиот син Арчи: Копија на татко му (ФОТО)

фото:profimedia

Конечно покажаа како изгледа малиот Арчи кој три години го кријат од јавноста.

На Твитер е објавена фотографија на која конечно се гледа лицето на Арчи, синот на Меган Маркл и принцот Хари.

Тригодишното момче стана ѕвезда на социјалните мрежи, а обожавателите се воодушевени што конечно го видоа момчето.

Арчи се појави со неговата мајка Меган во повик на ЗУМ, а „скриншот“ беше објавен на сите социјалните мрежи.

Семејството разговараше со Јотака Едај, извршен директор на конзуларната компанија за социјално влијание Full Circle Strategies, пишува The Sun. На повикот учествувале и американската политичка активистка Дона Бразил и професорката по американски студии Холанѓанецот Харис.

Многумина беа изненадени што Меган без никаква причина одлучи да го покаже лицето на синот, кое го криеше во последните три години. Нејзините „хејтери“ ја веднаш ја развија теоријата дека сакала да го сврти вниманието на медиумите од принцезата Кејт и принцот Вилијам, кои вчера пристигнаа во САД.

извор:zena.blic
фото:printscreen

„Моравме да го оставиме нашето дете“: Меган Маркл откри детали за несреќата во која за малку ќе настрадал нивниот син

(ФОТО) Арчи во прегратките на татко му, емотивна фотографија на принцот Хари со синот