Огњен и Мина се преселија во нов дом: Се шпекулира дека вложиле неверојатни 100.000 евра за реновирање

Водителот Огњен Амиџиќ и неговата сопруга Мина Наумовиќ веќе некое време договараа да се преселат во нов дом, а сега тоа стана реалност.

Амиџиќ не жалеле за парите за станот во Дорчол, а водителката објави фотографии од новата оаза на мирот.


Се шпекулира дека за реновирањето одвоиле 100.000 евра, и дека водителката средила се по свој вкус и волја.

Како што можете да видите од фотографиите, во новиот дом доминираат посветли бои, креветот е во популарната боја на шампањ, додека ѕидовите се бели.

Фото:Инстаграм