Огромен балкон, лежалки и волшебен поглед: Сања Кужет ужива во поодмината бременост, покажа дел од својот дом (ФОТО)

Сања Кужет ја дели само еден месец од породувањето, а откако пред неколку месеци престана да работи во ТВ шоуто „Ѕвезде Гранда“, јавноста ретко може да ја види водителката.

Таа само од време на време објавува на социјалните мрежи и со следбениците споделува како го поминува времето додека е на породилно, а тоа го направи и овој пат.

Имено, Сања објави фотографија на која позира на луксузната тераса од својот дом и покажа како ужива во сончевиот ден. Пиеше кафе и уживаше во магичната глетка додека седеше на лежалка, а насмевката не можеше да ја сокрие.

View this post on Instagram

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)„Драго срце, уште малку“, гласи еден од првите коментари што и ги испрати Марија Килибарда, а други продолжија да ја следат: „Машала“, „Убава“, „Браво“, „Колку си слатка“, „Уживај“ ...

Да потсетиме, Сања и нејзиниот сопруг Немања го очекуваат своето второ, а нејзино трето дете.


ФОТО: Инстаграм