Поранешната девојка на Милош Биковиќ гола во Кан: Не го очекувавме ова од неа! (ФОТО)

Канскиот филмски фестивал е познат по поместување на модните граници. Како да важи некое непишано правило дека во Кан треба да бидеш облечен што е можно попровокативно.


Се сеќавате на „фустанот со златни бели дробови“ што го носеше Бела Хадид?

Сега само го чекаме моментот кога ќе дојде некој доволно храбар и се појави ни помалку ни повеќе туку поранешната девојка на Милош Биковиќ - рускиот модел Саша Лус.

Фото: Profimedia

Саша носеше целосно проѕирен фустан под кој носеше само гаќички. Кога го соблече белиот блејзер, ги покажа градите без градник.

View this post on Instagram

A post shared by (@bikovic_fan_account)


Набргу откако раскинаа, Саша беше фотографирана во друштво на непознат маж, додека Биковиќ за нивното раскинување го кажа следново: „Саша и јас веќе некое време не сме заедно... Не почувствувавме потреба да ја информираме јавноста за секој момент од нашата врска, но јас се чувствувам должен, сега како нејзин пријател, да ја заштитам од незгодните заклучоци што може да се извлечат“.


Извор: stil.kurir.rs