Ракови минатото ви тропа на врата, Риби-денот е како создаден за љубов: Дневен хороскоп за 25 ноември

Проверете дали ѕвездите ќе бидат во ваша корист овој петок

Овен

Енергијата на Марс се активира преку вашето поле на пријатели, така што ќе бидете насочени да комуницирате со нив во текот на денот. Грижете се за стомакот, можни проблеми.

Бик

Почетокот на денот ќе биде многу стресен бидејќи ќе имате нови деловни обврски на кои не сте сметале. Обидете се да се организирате што е можно подобро бидејќи тоа е единственото нешто што можете да го направите.

Близнаци

Вашата комуникација е многу специфична бидејќи сте многу нервозни и напнати за минатото. Не дозволувајте љубовта, особено искуствата од минатото, да ве вознемируваат во секојдневните односи со луѓето.

Рак

Венера се поставува со активирање на сето она од што бегате. Можен контакт или повик од личност од минатото и ќе имате проблем со изразување на емоции.


Следна страна