Роналдо целосно ја засени Џорџина за нејзиниот роденден, таа не можеше да го сокрие разочарувањето ВИДЕО

Вереницата на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез го прослави својот 29-ти роденден, но се чини дека забавата не била баш онаква каква што таа си замислила.

Имено, Џорџина и Роналдо не влегле заедно во луксузниот ресторан каде што била организирана прославата. Прво со децата влегла Георгина со сериозен израз на лицето, а Португалецот со другарите. 


И додека влегуваа во ресторанот, сите го фотографираа Роналдо и целосно ја игнорираа Џорџина.


По вечерата стотици фанови го пречекаа Роналдо пред ресторанот, а Георгина повторно падна во втор план.
Џорџина сѐ уште не открила што добила од својот вереник за роденден, а овој Божиќ таа нему му подари скап Ролс Ројс.ФОТО: Твитер