Сите парчиња од Fashion Group што ги обожававте сега на намалување до -50 отсто!

Летната сезона е во полн ек, а со тоа и расположението е на највисоко ниво, па и нема поубав момент од ова за супер шопинг по намалени цени.

Од денеска во продавниците на Fashion Group и онлајн започнува сезонското намалување до -50% на ултра стилските парчиња од колекција пролет-лето.

Токму ваквите сезонски намалувања се совршена прилика да си ги набавите сите парчиња во кои ќе уживате до крајот на летото, но и да почнете да се подготвувате за студената сезона што е пред нас.

Не двоумете се и нарачајте си ги омилените дуксери со потпис на некои од најпознатите брендови од мулти-брендот Fashion & Friends, најслатките парчиња од Okaidi, лежерните фустани од Mango, најубавите чанти со потпис на Guess како и многу други производи.

Сега е вистински момент да го освежите плакарот и да ги направите најубавите комбинации за на годишниот одмор доколку сè уште не ги уживавте деновите, а подеднакво ќе уживате во откривањето на трендовите за студената сезона.

Големите сезонски намалувања се совршена прилика да ја разгледате вашата гардероба за да видите што сè ви недостасува за правење на најдобрите комбинации и истите парчиња да си ги набавите по одлични цени.

Токму на овие намалувања ќе ги најдете можеби најголемите класици за вашата гардероба, но и сите оние тренди парчиња што се омилени оваа сезона.


За време на шопингот, не пропуштајте ја и можноста да ги погледнете и новите колекции на нашите брендови во кои се кријат толку многу шик парчиња кои се омилени на девојките оваа сезона.

Сите производи од понудата на сезонското намалување ги гледате на следниот линк: https://bit.ly/2UZU2pb , но и во продавниците на нашите брендови.


ПР објава