Славица Ангелова во топ модни комбинации: Победничката на „Гранд“ совршена за пролет

Првата победничка на популарното регионално шоу „Ѕвездите на Гранд“ од Македонија, Славица Ангелова во првите пролетни денови демонстрираше мода на ниво

Имено струмичанката објави неколку модни комбинации кои се совршени за копирање доколку сакате да изгледате тренди оваа пролет.

1. Едноставно црно издание со кожена јакна и фармерки


2. Ленено одело на риги со ролка без ракави


3. Маслинест тексас комбинезон