Соблечи се гола, кога веќе покажа сè: Станија ги спушти хеланките и ја крена маицата, настана хаос (ФОТО)

Станија направи хаос со последната објава на социјалните мрежи, додека едни го фалат нејзиното извајано тело, други ѝ велат дека претерала

Станија Добројевиќ напорно работи на својата линија која ја доведе до совршенство, а нејзиниот Инстаграм е преплавен со разголени фотографии на кои можеме да ја видиме од сите агли - во танга, минијатурна долна облека или без, а последната објава предизвика вистинска полемика меѓу нејзините фанови.

Додека некои истакнуваат дека изгледа одлично, многумина мислат дека овој пат „претерала“ и „можела да се соблече“. Станија во емисијата во која поради силиконите се судри со Катарина Грујиќ призна дека за време на новогодишните празници се здебелила неколку килограми, а со најновото видео покажа дека по празниците им се враќа на напорните тренинзи.

Една од најпознатите старлети позира пред огледало, а во еден момент ги спушти хеланките и ја подигна маицата, па ѝ излегоа градите, но и многу повеќе од тоа.

Извор: mondo.rs