Стил на денот: Каролина Гочева најави која јакна ќе биде моден хит оваа есен

Пејачката Каролина Гочева важи за дама која секогаш знае да го износи она кое го има на себе на вистински начин.

Овој пат од ладното Сараево, поздрави со фотографија на која позира во опуштен стил, а сите се заљубија во нејзината монт јакна во портокалова боја, која дефинитивно ќе биде моден тренд есенва.