Тамара Тодевска со порака: „Ако бараш неволја, дојде на вистинското место“ (ФОТО)

Пејачката Тамара Тодевска периодов е доста активна на социјалните мрежи, а она што прво се забележува е дека линијата ја има доведено речиси до совренство. Така беше и овој пат. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од еден настан кој се одржа неодамна а на кој изгледаше одлично.

Облечена во црн кожен мантил, кожени панталони, ракавици и кратка бела маичка со црни линии која го открива стомакот, Тамара порача:

„Ако бараш неволја, дојде на вистинското место, ако бараш неволја, само погледни право во моето лице...„


Фото:Инстаграм