Жените ширум светот во шок: Кој си ти и што му направи на Бред Пит? (ФОТО)

Изгледот на Бред Пит се менуваше со текот на годините, а омилениот актер на многумина, помина низ многу стилски трансформации, од долга до кратка коса, поинаку стилизирани бради и начини на облекување. Сепак, последните папарацо фотографии на славниот актер ги шокираа жените ширум светот.

Долга коса врзана во опавче и лежерен „стрит стајл“ аутфил, кој подразбира широки фармерки кои беа популарни на почетокот на милениумот, како и широка јакна, која ја следела целата „модерна приказна“, многумина ги потсетија на момчешкиот изглед популарен во 2000, но сите се соглсни за едно - на Брет Пит никако не му стои.


Обожавателките на популарниот актер, кои се бројат во милиони ширум светот, коментираат како од сите изгледи овој најмалку му прилега.


Извор: стори.рс

Може да ве интересира: