Часовник на неделата: Calvin Klein Lovely- исклучително нежен и женствен

Овој нежен часовник воодушевува со својот уникатен дизајн и сјајност

Часовникот „CALVIN KLEIN Lovely“ прикажува исклучително женствен и префинет модел.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Едноставност, нежност и елеганција се одлики кои многумина жени ги бараат во часовникот од нивните соништа, а со Calvin Klein – Lovely ќе добиете три во едно.

Часовникот може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Останати предлози:

Часовник на неделата: TISSOT EVERYTIME - повеќе од часовник

Часовник на неделата: TISSOT CLASSIC DREAM, модерен часовник со безвременски дизајн 

Часовник на неделата: TISSOT LE LOCLE - безвременска класика

Часовник на неделата: Задолжително парче за есенва-TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY

Часовник на неделата: Tissot PRX за дами кои уживаат во префинетост