Часовник на неделата: Calvin Klein Round- софистицирана елеганција на рака

Женствен, елегантен, софистициран - изработен за потребите на модерната жена.

Софистицираниот и урбан, Calvin Klein Round e одличен моден додаток за есенските денови, а во моментов е и на 40% попуст.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Останати предлози:

- Часовник на неделата: Задолжително парче за есенва-TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY

- Часовник на неделата: Calvin Klein BODY - за жени кои знаат што сакаат

- Часовник на неделата: Calvin Klein SPELLBOUND - само за смели дами со стил

- Часовник на неделата: Calvin Klein M BELT - бело кожено ремче за нежен изглед

- Часовник на неделата: Calvin Klein AUTHENTIC - за препознатлив стил, егеганција и убавина

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN ENDLESS - Одберете женственост

- Часовник на неделата: Calvin Klein Minimal за совршени минималистички комбинации

- Часовник на неделата: CK CLASS, класична елеганција на 40% попуст


*ПР објава