(ФОТО) Ким ја копира Бијонсе: Фановите изреволтирани од новата насловна на „Vogue“

„Таа е опседната со Бијонсе“ – коментираат фановите...

Ким Кардашијан уште еднаш ја имаше честа да ја краси насловната страница на „модната Библија“.

Овој пат се фотографираше и даде интервју за арапското издание на „Vogue“ за месец септември. Иако нејзината популарност и бараност воопшто не можат да не изненадат, тоа што веднаш го забележаа сите е нејзиниот нов, непрепознатлив изглед.

Погледнете како изгледа на Хаштаг.мк