(ФОТО) Сине едвај те чекаме: Тамара Тодевска емотивна пред породувањето

Тамара Тодевска на крајот на месецов треба да го роди второто дете. Поп-ѕвездата објави дека чека син кој ќе се вика Дарен.

- Од сите права на жените, да се биде мајка е најсилното!!! Сине, едвај те чекаме- напиша пејачката под новата фотографија од нејзината последна фотосесија со разголено трудничко стомаче.