Иако тврдеше дека е сама, овој пат успеаја да ја фатат на дело: Разменуваше нежности среде улица, а потоа изјави нешто шокантно

Популарната фолк пејачка Рада Манојловиќ по раскинувањето со помладиот колега Харис Берковиќ долго време беше сама, а за новата љубов не ни помислуваше, барем тоа го изјавуваше во медиумите. 


Таа вели дека и треба сериозен маж, и дека додека не го пронајде ќе биде сама, а потоа екипата на „Папарацо лов“ ја фотографираше како се бакнува среде улица со ново момче. Изгледа од за неа познати причини ја крие нова љубов, а нејзината објава за медиумите откако беше фатена како разменува нежности со мистериозен маж ги шокираше сите.

Имено, Рада тврди дека момчето со кое страсно се бакнувала и гушкала не ѝ е новото момче, туку возачот, но снимките од папарацо покажуваат нешто сосема поинакво.

Во продолжение погледнете ги фотографиите на рада со мистериозниот човек и проценете сами:

Фото:screenshot