Ќерката на Харис и Мелина рони солзи - сите чекаа да се огласи после сѐ, а таа...: „Не можам повеќе, жими мајка“

Веста дека Харис и Мелина Џиновиќ се разведуваат го оддекна низ целиот регион. Еден од најпознати парови, одлучија да стават точка на бракот и да се разведат по 22 години брак.

Харис и Мелина Џиновиќ ја започнаа својата емотивна врска во 2002 година и добија две деца, синот Кан и ќерката Џина, а се венчаа 12 години подоцна.

Имено, нивната ќерка Џина Џиновиќ, која исто така е активна на социјалните мрежи, изненади многумина со својата објава. Таа на Инстаграм објави фотографија на која плаче и ја објасни причината.

Џина, всушност, низ солзи им се пожали на своите следбеници дека содржината која се наоѓа на социјалната мрежа ТикТок ја доживува премногу емотивно и дека тешките ситуации, особено ранетите животни и предизвикуваат неопислива тага.

- Тик Ток ќе ме стави во гроб, не можам повеќе жими мајка, секое друго видео е хистерија и плачење, изјавила таа

Фото:instagram/screenshot