Ќерката на Мелита Ракичевиќ ужива во луксуз: Згодната русокоса на одмор во Грција (ФОТО)

Ќерката на познатата поранешна водителка Мелита Ракичевиќ ужива во луксузен ресорт

Имено пејачката Барбара Ракичевиќ секојдневно ги изненадува обожавателите со прекрасни фотографии од ресортот, а не открива кој ѝ прави друштво.


Заводливи и тренди комбинации и уживање на максимум.