Миа стана баба: Две слатки девојчиња пристигнаа во семејството (ФОТО)

Поранешната водителка и актуелна инфлуенсерка Миа Костова се оствари во улогата на баба

Имено нејзиното милениче, кучето Беба на свет донесе две мали кученца. Станува збор за две слатки девојчиња кои ги добија имињата Азра и Алиа.

Миа се пофали дека Беба ја породиле во домашни услови, и дека е одлично, и дека како вистинска мајка цел ден ги дои своите бебенца.