„Моја си, но вонсериска божја убавина имаш“: Мелита за ќерка ѝ Барбара

Барбара Ракичевиќ, ќерката на поранешната водителка Мелита објави фотогрфии облечена во тренди животински принт со совршен мејкап на неа.

Младата пејачка активна е на музички план и често гостува во ноќните клубови низ државата.

Најголема поддршка на Барбара е нејзината мајка, која и на овие фотографии напиша: „Моја си, но вонсериска божја убавина имаш“.

View this post on Instagram

A post shared by Barbie(@barbara_rakicevic)


Барбара внимава на нејзиниот изглед тоа го потврдуваат и фотографиите на Инстаграм профилот.

Фото: Инстаграм